+370 626 07 007
 

Jei norite nekokybiškai pastatyto namo, atsiprašome, bet padėti jums tikrai negalime!

 

Kokybiškas namas prasideda nuo rimto apsisprendimo, projekto ir biudžeto. Nebijokite žodžio kokybiškas, nes pas mus tai nereiškia brangus, tiesiog mes į namo statybą žiūrime labai rimtai, o ne kaip į uošvienei skirtos pašiūrės surentimą, beje tokių namų statybų pastaruoju metu tikrai netrūksta. Tad sprendimas statytis kokybišką namą yra teisingas ir jūs jau pusiaukelėje į kokybišką gyvenimą.

 

Mūsų bendras tikslas su Jumis yra pastatyti namą, į kurį jūs norėsite kaip įmanoma greičiau kraustytis, gyventi ir džiaugtis juo bei vaikais, vasaromis su draugais ir svarbiausia – gyvenimu!

 

Sukaupta ilgametė darbo patirtis, kuri jūsų namo statybas pavers ne dar vienu sunkiu išbandymu, o dar vienu įdomiu laipteliu gyvenime – plyta po plytos ir jūsų namas bus toks apie kurį svajojote – garantuojame!

 

Neslėpsime, namo statyba – tikrai nelengvas darbas, ypač kai šiais laikais tiek daug įvairiausių reikalavimų, o ką kalbėti apie medžiagas ir darbų specifikacijas, tad čia esame mes, kurie visą šį reikalą padės jums sklandžiai spręsti ir priimti teisingus sprendimus.

 

Jei tikrai ieškote kas galėtų kokybiškai pastatyti jums namą, pradėkime nuo pokalbio telefonu – neabejoju, kad rasime bendrų taškų, nuo kurių galėsime pajudėti link jūsų kokybiško namo statybos.

 

Jau daug laimingų šeimų su vaikais džiaugiasi gyvenimu mūsų kartu pastatytame name, prisijunkite ir jūs – neabejoju, kad mums padėkosite!

 

  Susisiekite su mumis ir patikėkite mums savo statybos darbus!

Visada nemokamai konsultuojame visais statybos klausimais.
Skambinkite dabar +370 626 07 007

ir mielai atsakysime į visus klausimus

 

 

Susisiekite su mumis